مشخصات خود را فراموش کردید ؟

ایجاد حساب کاربری

بازرگانـی علیمیـرزالـو

شهرستان خوی واقع در استان آذربایجان‌غربی به شهر گل‌های آفتابگردان معروف است. این شهر قطب اول تولید دانه‌های آفتابگردان و کدوی کشور به شمار می‌رود و صاحب بزرگ‌ترین بازار بورس دانه‌های آفتابگردان کشور است. شهر فیرورق خوی قطب تولید آلبالوی کشور است. تخمه امیر این امکان را فراهم کرده که به لحاظ قرار گرفتن در شهرستان خوی و سابقه طولانی در بازار خشکبار خوی و نیز ارتباط تنگاتنگ با کشاورزان منطقه محصول ارگانیک و یکدست را به تمام نقاط کشور ارسال نماید.

لازم به ذکر است تمامی محصولات تخمه آفتابگردان و کدو توسط دستگاه به روز و فوق پیشرفته سورتینگ پاک سازی و دسته بندی میشوند، به طوری که محصولات این بازرگانی بدون هرگونه پوچی، تلخی، ریز و سنگ ریزه می باشند.
تخمه های شور شده در محیطی کاملا بهداشتی و توسط استاد کار ماهر شورکاری می شوند.

بازرگانی امیرعلیمیرزالو این امکان را فراهم نموده که تخمه های شورشده را در وزن هایی به دلخواه شما مشتریان محترم ارسال نماید.
تمامی محصولات تخمه امیر در تمامی وزن ها با باربری و تحت نظارت بیمه معتبر ارسال می شود. شهرستان خوی دارای مزارع کشت تخمه آفتابگردان، کدو، پرورش زنبور عسل و هم چنین مزارع درختان آلبالو و دیگر میوه هاست. بنابراین این فرصت را غنیمت شمردیم تا با حذف هرگونه واسطه ای با هزینه پایین تر محصولات این شهرستان را در اختیار هموطنان عزیزمان قرار دهیم.

تمامی کارکنان تخمه امیر دارای سوابق طولانی در امور بسته بندی، تجارت و مشتری مداری میباشند، به طوری که توانسته ایم در طول این مدت رضایت مشتریان خود را بدست بیاوریم.

امید آن داریم که با نظرات و پیشنهادات خود ما را در این راه همراهی نمایید.

73 08 165 0914 - 49 28 375 0938 واتس آپ

بالا