خوی به شهر گل‌های آفتابگردان معروف است.این شهر قطب اول تولید دانه‌های آفتابگردان و کدوی کشور به‌شمار می‌رود و صاحب بزرگ‌ترین بازار بورس دانه‌های آفتابگردان کشور است.شهر فیرورق خوی قطب تولید آلبالوی کشور است.تخمه امیر این امکان را فراهم کرده که به لحاظ قرار گرفتن در شهرستان خوی و سابقه طولانی در بازار خشکبار خوی و نیز ارتباط تنگاتنگ با کشاورزان منطقه محصول ارگانیک و یکدست را به تمام نقاط کشور ارسال نماید.
لازم به ذکر است تمامی محصولات تخمه آفتابگردان و کدو توسط دستگاه به روز و فوق پیشرفته سورتینگ پاک سازی و دسته بندی میشوند،طوریکه محصولات این بازرگانی بدون هرگونه پوچی، تلخی،ریز و سنگ ریزه میباشند.
تخمه های شور شده در محیطی کاملا بهداشتی و توسط استاد کار ماهر شورکاری میشوند.
بازرگانی امیرعلیمیرزالو این امکان را فراهم نموده که تخمه های شورشده را در وزن هایی به دلخواه شما مشتریان محترم ارسال نماید.
تمامی محصولات تخمه امیر در تمامی وزن ها با باربری و تحت نظارت بیمه معتبر ارسال میشود.
شهرستان خوی دارای مزارع کشت تخمه آفتابگردان،کدو،پرورش زنبور عسل وهم چنین مزارع درختان آلبالو و دیگر میوه هاست.بنابراین این فرصت را غنیمت شمردیم تا با حذف هرگونه واسطه ای با هزینه پایین تر محصولات این شهرستان را در اختیار هموطنان عزیزمان قرار دهیم.
تمامی کارکنان تخمه امیر دارای سوابق طولانی در امور بسته بندی،تجارت و مشتری مداری میباشند،طوریکه توانسته ایم در طول این مدت رضایت مشتریان خود را بدست بیاوریم.
امید آن داریم که با نظرات و پیشنهادات خود ما را در این راه همراهی نمایید.
شماره تماس برای سفارش کالا:۰۹۱۴۱۶۵۰۸۷۳

شور شده و خام – بازرگانی امیر علیمیرزالو

آدرس : آذربایجان غربی ، شهرستان خوی ، بلوار ولی عصر (عج) ، میدان خشکبار خوی ، پلاک ۳۹
۹۸۹۱۴۱۶۵۰۸۷۳+